Kryptowaluta Ripple

Do grona najbardziej popularnych kryptowalut na świecie, obok bitcoina czy etherneum, zalicza się również kryptowalutę ripple, znaną na giełdach kryptowalutowych pod skrótem XRP. Ripple ma własne tokeny, które pozwalają na szybkie realizowanie płatności. Jaka jest specyfika kryptowaluty rippe i jej historia?
(więcej…)

Czytaj dalej

Szybkie wprowadzenie do handlu kryptowalutami. Od czego zacząć?

Kryptowaluty stały się tematem modnym, a osób, chcących się dorobić na wirtualnych monetach sporych pieniędzy, przybywa w zasadzie każdego tygodnia. Spora część adeptów kryptowalutowego tradingu szybko przekonuje się, że brak elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu tego instrumentu, a także o samym procesie inwestowania to prosta droga do bankructwa. Dlatego też przed ulokowaniem prawdziwych pieniędzy w wybraną kryptowalutę, warto dowiedzieć się, na czym polega handel oparty na tym aktywie i na jakie elementy powinno się zwracać uwagę.
(więcej…)

Czytaj dalej

Do czego służą kantory kryptowalut?

Kantory kryptowalut są coraz chętniej odwiedzane przez wszystkie te osoby, które interesują się kryptowalutami a w szczególności Bitcoinem. Za pomocą kantorów kryptowalut, możemy dokonać zakupu różnego rodzaju kryptowaluty płacąc w PLN (Polski Złoty). Popularność wirtualnych walut jest coraz większa, dlatego na światowym rynku pojawia się coraz więcej kantorów z tej kategorii i warto o nich wiedzieć coś więcej.
(więcej…)

Czytaj dalej

Czy giełdy kryptowalut są bezpieczne?

Osoby, które korzystają z giełd kryptowalut oczekują oczywiście nie tylko dużego obrotu, co wpływa na łatwość upłynniania aktywów z możliwie najniższym spreadem. Kluczową cechą każdej giełdy powinno być także jej bezpieczeństwo. Jednak czy giełdy kryptowalut są w ogóle bezpieczne?
(więcej…)

Czytaj dalej

Jak kupić Bitcoin? Poradnik dla początkujących inwestorów w kryptowaluty

Z tego poradnika dowiesz się jak kupić Bitcoin i małym nakładem pracy w zaledwie rok czasu zostać milionerem inwestując w kryptowaluty. Brzmi nieźle, prawda? Czerwone Ferrari Italia już czeka na Ciebie lub jak wolisz zielone Lamborghini Aventador. Nic się nie martw, milion złotych w świecie kryptowalut jest w zasięgu inwestorów operujących nawet małym kapitałem rzędu kilku tysięcy złotych. Zatem zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał, wygodnie usiądź, a ja opowiem Ci jak kupić pierwszy Bitcoin.

(więcej…)

Czytaj dalej