Jaki kantor internetowy wybrać?

Pewnie zastanawiasz się, jaki kantor internetowy jest najlepszy, i potrzebujesz pomocy w wyborze tego, który oferuje najkorzystniejsze kursy walut. Aby ułatwić ci wybór, postanowiłem omówić najważniejsze zagadnienia związane z wymianą walut w internecie.

(więcej…)

Czytaj dalej

Trwa proces zwrotu środków. Proszę nie zamykać okna przeglądarki – PKP Intercity

Podczas próby dokonania zwrotu zakupionego wcześniej biletu EIP (Pendolino) wyświetliła mi się informacja: „Trwa proces zwrotu środków. Proszę nie zamykać okna przeglądarki”. Oczekiwałem, że system automatycznie przeprowadzi proces zwrotu.

(więcej…)

Czytaj dalej

Jaki PIT dla kogo?

Zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty zatrudniające pracowników, mają obowiązek przygotowania deklaracji o przychodach. Płatnicy zobowiązani są także do przygotowania informacji o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Raporty te należy składać na odpowiednich formularzach i we właściwych dla nich terminach.

(więcej…)

Czytaj dalej

Jak kupić Bitcoin? Poradnik dla początkujących inwestorów w kryptowaluty

Z tego poradnika dowiesz się jak kupić Bitcoin i małym nakładem pracy w zaledwie rok czasu zostać milionerem inwestując w kryptowaluty. Brzmi nieźle, prawda? Czerwone Ferrari Italia już czeka na Ciebie lub jak wolisz zielone Lamborghini Aventador. Nic się nie martw, milion złotych w świecie kryptowalut jest w zasięgu inwestorów operujących nawet małym kapitałem rzędu kilku tysięcy złotych. Zatem zadbaj o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał, wygodnie usiądź, a ja opowiem Ci jak kupić pierwszy Bitcoin.

(więcej…)

Czytaj dalej