Trwa proces zwrotu środków. Proszę nie zamykać okna przeglądarki – PKP Intercity

Podczas próby dokonania zwrotu zakupionego wcześniej biletu EIP (Pendolino) wyświetliła mi się informacja: „Trwa proces zwrotu środków. Proszę nie zamykać okna przeglądarki”. Oczekiwałem, że system automatycznie przeprowadzi proces zwrotu.

Jednak mimo upływu 30 minut, nie zaobserwowałem żadnych zmian – strona nie załadowała się, nie otrzymałem też żadnego potwierdzenia zwrotu, ani nie zauważyłem żadnych zmian w statusie mojego biletu. Jest to niezwykle frustrujące, ponieważ proces zwrotu powinien przebiegać płynnie i bezproblemowo. Jeśli natrafiłeś bądź natrafiłaś na ten sam problem zostaw komentarz i napisz co o tym myślisz.

Aktualizacja 11.08

W pociągu okazało się, że mój bilet został anulowany, ale dopiero 5 godzin po pojawieniu się informacji „Trwa proces zwrotu środków. Proszę nie zamykać okna przeglądarki”. Ponieważ nie otrzymałem od PKP potwierdzenia mailowego o anulowaniu biletu uznałem, że jest on nadal ważny i wybrałem się w podróż na anulowanym bilecie. W pociągu byłem zmuszony kupić nowy bilet u kierownika pociągu, który jest objęty dodatkową opłatą w wysokości 150 zł. Oczywiście będę składał reklamację, co również polecam i wam, jeśli mieliście podobną sytuację. Link do strony z reklamacją: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/obsluga-klientow/reklamacje-i-skargi/.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
(10 głosów, średnia: 4,60 / 5)
Loading...

Skomentuj