Wakacyjny konkurs Walutomatu!

Weź udział w konkursie fotograficznym Walutomatu pt. „Niesamowite wakacje” i wygraj jedną spośród 28 atrakcyjnych nagród. Wystarczy, że odszukasz w swoim albumie zdjęcie, kolaż, rysunek czy filmik z niepowtarzalnym widokiem, którym chcesz się pochwalić. Możesz również opisać swoje wrażenia z tego miejsca. Masz czas do końca lipca!

 

Gdzie mogę przesłać moją pracę?

Swoją pracę powinieneś opublikować na tablicy Facebooka Walutomatu https://pl-pl.facebook.com/walutomat/ lub w serwisie Twitter https://twitter.com/walutomat ewentualnie możesz przesłać ją na adres konkurs@walutomat.pl. Każda z metod jest dobra aby stać się uczestnikiem konkursu.

 

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs trwa od momentu umieszczenia postu z informacją o rozpoczętym Konkursie na profilu Walutomatu na Facebooku i Twitterze czyli od dnia 22.06.2017 do 31.07.2017 godz. 23:59.

 

Jakie nagrody mogę wygrać?

Autorzy najciekawszych prac i opisów otrzymają następujące nagrody:

miejsce 1 – Bon na wycieczkę za 4000 zł – w wakacje.pl. Regulamin bonów dostępny pod: http://www.wakacje.pl/bony-turystyczne-regulamin.html

miejsce 2 – Apple iPad 32GB Space Gray

miejsce 3 – Aparat fotograficzny Kodak AZ421 czarny

miejsca 4-8 – torba z matą plażową

miejsca 9-13 – podkoszulka

miejsca 14-18 – ręcznik sportowy

miejsca 19-23 – duża torba plażowa

miejsca 24-28 – kij do selfie

 

Co jeszcze powinnam/powinienem wiedzieć?

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Walutomatu na Facebooku i na Twitterze w ciągu 7 dni roboczych od dnia zakończenia Konkursu.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tu: Regulamin.

Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie Walutomat, a wymieniasz waluty np. w kantorach stacjonarnych ten wpis może cię zainteresować https://www.kantoryinternetowe.com/jaki-kantor-internetowy-wybrac/.

 

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
(3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Skomentuj